Mikronezja

View listings

Realigro.pl jest pierwszą światową wyszukiwarką nieruchomości, w której możesz przeglądać ogłoszenia o domach do sprzedaży w Mikronezja

Nieruchomość na sprzedaż w Mikronezji

Sfederowane Stany Mikronezji to wyspiarskie państwo Oceanii. Znajdują się one w środkowej i wschodniej części Wysp Karolińskich, między Wyspami Mariannymi na północy, Wyspami Marshalla i Kiribati na wschodzie, Papuą Nową Gwineą, Wyspami Salomona i Nauru na południu oraz Palau na zachodzie.

Stany, które tworzą federację, to z zachodu na wschód Yap, Chuuk, Pohnpei i Kosrae.

Palikir to małe miasto, którego gmina liczy około 7 321 mieszkańców i jest stolicą Federacji Mikronezji.

Położone na wyspie Pohnpei miasto jest stolicą od 1989 roku, kiedy to zastąpiło Kolonię.

Decyzja o zakupie nieruchomości na sprzedaż w Mikronezji to wybór nietypowy, ale nie niemożliwy.

Sfederowane Stany Mikronezji nadal należą do krajów o najniższych wynikach na świecie ze względu na ich dostępność dla inwestycji zagranicznych. Za stworzenie i wdrożenie ustawy o inwestycjach zagranicznych Sfederowanych Stanów Mikronezji odpowiada zarówno rząd krajowy, jak i każdy z czterech rządów stanowych. Proces dla obcokrajowca, który inwestuje i decyduje się na zakup nieruchomości na sprzedaż w Mikronezji, może być długi, kosztowny, zagmatwany i podlegać zmianom w zależności od przypadku. Chociaż prawo krajowe zawiera pewne ogólne wytyczne, prawa poszczególnych stanów różnią się znacznie w obszarach, w których zezwalają na inwestycje zagraniczne, w procesie przyznawania licencji na inwestycje zagraniczne oraz w zasadach własności. Inwestor musi uzyskać zezwolenie dla każdego stanu, w którym zamierza prowadzić działalność gospodarczą lub kupić nieruchomość na sprzedaż w Mikronezji.

Zagraniczna własność gruntów jest niedozwolona, ​​a warunki dzierżawy są kontrolowane wyłącznie na szczeblu państwowym. Prawo Kosrae zezwala na przedłużenie 55-letniego czynszu na kolejne 55 lat, prawo Chuuk do 99 lat, Pohnpei na 55 lat do 99 lat, Yap na nie więcej niż 100 lat, a rząd FSM w górę do 99 lat.

  •  
    Przeprowadzka do Mikronezji. Ekspatriuj i mieszkaj w Mikronezji.

        Szukasz raju, ale chcesz być alternatywą? Chcesz radykalnie zmienić swoje życie, ale nie wiesz, czy może to być właściwy wybór? Czy jesteś zmęczony zwykłą codzienną rutyną? Cóż, możesz spokojnie odpocząć, ponieważ jesteś we właściwym miejscu! My w Realigro postanowiliśmy stworzyć mały mini ...

 
 
2005-2023 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preferencje

    Dla lepszego wykorzystania stronie Realigro, ustawić preferencje języka, waluty, metrach kwadratowych lub m kw.

    Ustaw teraz Nie pokazuj ponownie
BB